Ziņojumu dēlis

18.-24.novembris - - далее

2019./20.DEJU gada 10. Nedēļa 18.-24.11

Jau atkal nedēļa nodejota !UN ĻOTI VEIKSMĪGI UN IZCILI! MĒS godam dejiski pateicāmies un atcerējāmies sk.GINTU! PALDIES VISIEM!

18.11 šajā  dienā atceramies un sirdī nesam Raiņa teikto:

IR MAZA LATVIJA,IJ TAD , KAD VIENA,

PRIEKŠ DIVĀM LATVIJĀM MUMS ZEMES TRŪKST.

KĀ BĒRNS NO VIENAS MĀTES DZIMST,

NE DIVĀM,

TĀ MUMS IR VIENA MĀTE-LATVIJA!

 

Pirmd.18.11        304.                                     Skatuve 18.30-21.00              

17.30-18.30     ĶEKATĀ/VI, VII/>>>.>      līdz 19.00

18.30-19.00     Šūpoles I, II, IV, VII, X>>>līdz 19.45

                                                                        19.45-20.15-CircenisI+VIII

                                                                        20.15-20.45 -Draiskais

Otrd.19.11                   304.                

16.00-17.30                 V /Tīnūžu programma u.c.

17,30-18.30                 VIII  / Tīnūžu sastāvs/

18.30 -20.30                VI+VII /sāk visa grupa, paliek ĶEKATĀ/

 

Trešd.20.11                 304.                                         310.

16.15-17.00                 II,III m                       16.15-17.00     II,III

17.00-18.30                 II,III                            17.00-18.00     IX

18.30-20.oo  I (10 pāri)Sanitas jaundeja          18.00-18.45     Brālīts māsiņ

 

Ceturtd. 21.11                         304.                             310.

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-18.00                 V >>>                                      18.00-19.00     V/Tinūžu prog./

 

 Piektd.22.11               304.                                                    

16.30-17.30                 O grupa

17.30-18.30                 IX

18.30-19.00                 VIII/ BRĀLĪTS MĀSIŅ,

19.00-20.00                 VIII/ Tīnūžu programma/

 

Skatuve-19.30- TĒRPU MĒĢINĀJUMS

19.30- ĶEKATĀ , -VI, VI      CIRCENIS-I, VIII

20.00-DRAISKAIS-II, III,     ŠŪPOLES-I, II, IV, VII/ bezX/, DĀLDERIS - I

20.30-22.oo  I - Jaunrades deju skates dejas

 Sestd.23.11                 pl.10.-12.00 Mazsietiņš

Svētd.24.11                 KONGRESU NAMS-pirmais un pēdējais ATSEVIŠĶU DEJU MĒĢINĀJUMS!!  No 13.10-13.45!!!

Ģērbšanās- Mazajā zālē- GATAVĪBA 12.55 –treniņtērpi, attiecīgie dejas apavi, maskas, svārki!GRUPU ATBILDĪGIEM TIKS nosūtīti uzvedības noteikumi!!TOS IEVĒROT!

 

Savākt kopā
11.-18.novembris - - далее

2019./20.DEJU gada 9. nedēļa 11.-18.11

VISLIELĀKĀS  URRAVAS UN UZSLAVAS MŪSU I, II,III!!

JŪS PATIESI BIJĀM LIELĀKĀ DĀVANA KAUGURU SKATĪTĀJIEM! un  dejas TIKA PAVADĪTAS AR NEPĀRTRAUKTIEM APLAUSIEM…īpaši DZIRNAS!

PIRMIE-“JUMIS” ir Jūsu Dimanta iznāciens! TĀ TURĒT!

 IEVĒROT- vienīgie skatuves mēģi priekš 30.11 ir- 11.un 18.11

Dejotāji, kas nepiedalās šajos mēģinājumos- NEPIEDALĀS ARĪ KONGRESU nama koncertā 30.11 ZIŅOT!

 

Pirmd.04.11        304.             Skatuve 19.30-21.00               310

.16.15-17.00        II, IIIM                                           16.15-17.00     II, IIIZ

17.00-17.30        II                                                      17.00-17.30        III    

17,30-18.30     -II,III                                      17.30-18.30     X/ šūpoles+ I m/

18.30-21.00     I           no 19.30 +VIII/ CIRCENIS/  18.30-20.00-VII

 

Otrd.12.11                   304.                

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI+VII/ sk.J jauna deja!/

 

Trešd.13.11                 304.                                         310.

16.15-17.00                 II,III m                       16.15-17.00     II,III

17.00-18.30                 II,III                            17.00-18.00     IX

18.30-21.00                 I                                   18.00-19.00     VIII Tīnūžu sastāvs/

18.30-21.00                 I>.>.>>            <<<<   <19.00-19.30   VIII /circenis+I/

           

Ceturtd. 14.11                         304.                             310.

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-18.00                 V >>>                                      18.00-19.00     V/Tinūžu prog./

18.00-20.30                 VII, VI/ jauna deja, amatnieki/

 

 Piektd.15.11               304.                                                    

16.30-17.30                 O grupa

17.30-18.30                 IX

18.30-19.15                 VIII/ BRĀLĪTS MĀSIŅ, satāvus noliek sk.M/

19.15-20.00                 VIII/ visi/

 

 Sestd.16.11                 pl.10.-12.00 Mazsietiņš

Svētd.17.11                 …………………………..

Pirmd.18.11                MŪSU DARBS- MŪSU DZIMTENEI!

SKATUVE no-18.30

18.30-19.15- Ķekatā- VI, VII

19.15-20.00-ŠŪPOLES-I, II, IV, VII, X

20.00-20.30     -CIRCENIS-I, VIII

20.30-21.30     -DRAISKAIS, DĀLDERIS-I, II, III

INFORMĀCIJAI un IZPILDEI!

Savākt kopā
4.- 9.novembris - - далее

2019./20.DEJU gada 8. nedēļa 03.-10.11

ĀRPRĀTRS!!LAIKS SKRIENpat ne vēja, bet ORKĀNA SPĀRNIEM!J Tulīt būs  nodejots /Kauguros/4 lielais concerts šosezon!PATEICĪBA PEDAGOGIEM par darbu un izturību,

DEJOTĀJIEM- par centību un aizrautību,VECĀKIEM par uzcītību un uzticību!!UZ PRIEKŠU- mūs gaida jaunas uzvaras!

TĒRPUS 09.11 izņem- 04.11-VII,05.11-IV,V, VI,06.11-I, II, III,IX

Pirmd.04.11        304.                                     310

16.15-17.00         II, IIIM                               16.15-17.00     II, IIIZ

17.00-17.30        II                                          17.00-17.30        III    

17,30-18.30     -II,III                                      17.30-18.30     X

18.30-20.30     I                                               18.30-20.00     VII

  

Otrd.05.11                   304.                 SKATUVE no ?20.00

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI                    nāk 19.30- Zibsnī zvaigznes-I, IV, V, VIIM

                                                                        I +Mana Rotaļa/Abas malas/līdz 21.30

 

Trešd.06.11                 

               304.                                 Skatuve no 16.00                                  310.

16.15-16.55    II,III m                              16.15-16.55     II,IIIZ

17.30- VIII meitas                                  16.00-16.30-VI /PAVASARA DZ./

18.oo-19.oo + VIIIpuiši+IX , kuri           16.30-17.00-IV /Tiribums/

            nedejo koncertā                        17.00-17.30-II, III/Vēji, Pērkonīts/

                                                               17.30-18.30-I, IV, V, VIIM/Zvaigznes/

 

                                                18.30-19.00     V+Rotaļa/Jaci/

                                                19.00-19.30     IX+Daugava/ Bites/

           

Ceturtd. 07.11                         304.                             310.

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-19.00                 V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII

 

 Piektd.08.11               304.                 Skatuve 16.00                                    

SKATUVES 1.Ģenerālmēģinājums TĒRPOS/ bez blūzēm/ no 19.00/ sāk ar II daļu/                  

16.30-17.30     O grupa                             17.30-apm. 20.00   I, III,IV,V

17.3o VIII   meitenes                               18.45- apm.-20.00      -IX

18.oo-19.oo +VIII puiši, +IX, kuri             19.45-apm.21.30 I, II, VM, IVM,VI, VIIM

      nedejo koncertā.

DEJU SECĪBA.

19.oo 2.Bišu strops IX

          4. Jaci draci  V
          5.Tiriribum IV
          8. Uz dāldera I
           10. Visi vēji III + II
            15. Fināls I
19.45 1. Zibsnī zvaigznes I, IVm, Vm, VIIm
          7. Pērkonītis  II  + III
          10. Abas malas I
           12. Pavasara dziesmiņa VI
           13. Es par bēdu I

        Sestd.09.11                      pl.10.-12.00 Mazsietiņš

ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS TĒRPOS

10.30 –I daļa- I, II, IVM, VM, VI, VIIM       ap 11.30-II daļa I, IX, IVZ, VZ

Savākt kopā

TĒRPI KONCERTAM VEF KP 09.11

IZŅEM- 04.11-VII, 05.11- IV, VI, VI, 06.11-I, II, III, IX

 

I grupa

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES-12P

M- Rucava, vainagi, kurpes

Z- baltas vai pelēkas bikses, zilganas vestes, zābaki, lakatiņi

*ABAS MALAS 12P- ???/ SK.Dace/

Visu veidu pelēku vai melnu tonu apģērbs, melnas trenniņkurpes, meitām mati sataisīti zemā copē.

*ES PAR BĒDU- 12P  

m- krekliņš ar stāvapkakli,maza saktiņa,  apakšsvārki, baltie svārki, aproces, mati copē, pērļu vainags, basas kājas

z-linu krekls, linu pusbikses, tumši brūna vai melna siksna, basas kājas

*UZ DĀLDERA- 12 p, arī FINĀLS

m- Virga , vainagi, kurpes

Z- melnās bikses, šatierētās vestes,kurpes, lakatiņi

 

II grupa

*PĒRKONĪTIS          12P- kā Kauguros

 

III grupa-

* VISI VĒJI- Kā KAuguros

 

IV gr.

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES- 12M-

M- gaiši strīpotā Vidzeme, linu vestes, balti ziedu vainagi, pastalas

*TIRIBUMS 8P

M- brūni rūtainie svārki, linu blūzes ar īso roku pāri svārkiem, sietie vainagi, bikses, pastalas

z- pusbikses, sirsniņu vestes, pastalas, lakatiņi, puszeķes, žokenes/melnās/

 

V grupa

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES-12M

Gaišie svārki, zilās vestes ar austiņām, pastalas, zili ziedu vainagi

*JACI DRACI-8P+?M, ?Z

M- Skrunda, vestes, pastalas.PārējāmM- RŪTOTĀ Augšzeme ar lencēm,dažādas frizūras

Z- pusbikses, Alojas vestes, pastalas

 

VI grupa

*PAVASARA DZIESMIŅA-10P

M- “ganiņu” svārki ar zaļajām jaciņam? Vai vestēm, pastalas, ziedu vainagi

Z- pusbikses, dzelteni rūtainās vestes, pastalas, lakatiņi

 

VII gr.*ZIBSNĪ ZVAIGZNES  12M-  Kuldīgas kleitiņas, pastalas, dzelteni ziedu vainagi

 

IX grupa

*JA MAN BŪTU- 8P

M- Rīgas tērpi, sietie vainagi, pastalas, baltas vilnas īszeķes

Z- Rīgas tērpi, pastalas , lakatiņi, īszeķes 

Savākt kopā
VEF Kultūra pils deju kolektīvu "Rotaļa", Rotaļa XO, Mana Rotaļa Daugava Zelta sietiņš Gintam Baumanim veltītā piemiņas koncerta
MĒNESS SAVAS SVAIGZNES SKAITA Programma
2019.gada 9.novembrī plkst.17.00
 
I DAĻA
 
1  ROTAĻA Tūdaliņ, Tagadiņ Aija Baumane tautas mūz.G.Dovgjallo apdarē
2 Rotaļa XO Riti, riti mēnestiņa G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
3 Zelta Sietiņš Zibsnī zvaignes aiz Daugavas G.Baumanis Z.Liepiņš
4 Daugava Daugaviņa lielijās G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
5 Rotaļa Debesīs iemesties G.Baumanis tautas.mūz. " Vēja varti"apdarē
6 Mana Rotaļa Alsuņģietis A.Baumane tautas mūz.V.Kokamegi apdarē
7 Zelta Sietiņš Pērkonītis G.Baumanis tautas mūzika
8 Rotaļa Daugaviņa G.Baumanis M.Brauna mūzika
9 Rotaļa XO Mēness savas zvaigznes skaita G.Baumanis E. Kārkla mūzika
10 Mana Rotaļa + Zelta Sietiņš  Fragments no izrādes "Abas malas" D.Adviljone, G.Baumanis J.Kulakova mūzika, R.Sējāna aranžija
11 Rotaļa Ozolīti, zemzarīti G.Baumanis tautas mūz.grupas "Iļģi" apdarē
12 Zelta sietiņš Pavasara dziesmiņa G.Baumanis V.Siliņas mūzika
13 Zelta Sietiņš Es par bēdu nebēdāju D.Gavare tautas mūz. Lauras Leontjevas apdarē
14 Rotaļa Tu kā, es kā G.Baumanis J.Šipkēvica mūzika
 
II Daļa
1Rotaļa Paēduši, padzēruši, pateicamies dieviņam G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
2 Zelta Sietiņš, Daugava Bišu strops G.Baumanis V.Atāla mūzika
3 Mana Rotaļa Uguntiņa saules māsa D.Adviljone tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
4 Zelta Sietiņš, Rotaļa Jaci draci G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
5 Zelta Sietiņš Tiriribum G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
6 Rotaļa Jūrmalnieciņš O.Grasis tautas mūz. L.Užules apdarē
7 Rotaļa XO Daiļās jumpraviņas G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
8 Zelta Sietiņš Uz dāldera danci griezu G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
9 Rotaļa Cibu cibu pijole G.Baumanis tauta mūz.folkloras kopas "Kokle" apdarē
10 Zelta Sietiņš Visi Vēji G.Baumanis R.Paula mūzika
11 Daugava Naujenes kadrillis G.Baumanis A.Kloppes mūzika
12 Rotaļa XO Kruuga Madalena G.Baumanis grupas "Laimas muzikanti" mūzika
13 Rotaļa Kur tu augi, daiļa meita A.Baumane, M.Gipmanis tautas mūz.G.Dovgjallo apdarē
14 Mana Rotaļa Saule un mēness G.Baumanis L.Užules mūzika
15 Rotaļa, Mana rotaļa, Rotaļa XO, Zelta sietiņš, Daugava FINĀLS Saule grieza zelta riņķi G.Baumanis tautas mūz.J.Vaivoda apdarē
 
Savākt kopā

2019./20.DEJU gada 7. nedēļa 28.10-03.11

Ziņa no Limbažu  koncerta skatītājas:”PALDIES PAR BURVĪGO IESPĒJU LIMBAŽNIEKIEM BAUDĪT KO SKAISTU-ATŠĶIRĪGU! KRĀSAINUS, INTERESANTUS TĒRPUS UN  IZCILU DEJAS PRASMI…PATIESI IZBAUDĪJĀM JŪSU SNIEGUMU! PALDIES! IZTURĪBU CEĻĀ UZ DEJU SVĒTKIEM!”  LŪK, TĀ!!   MĒS, pedagogi, TAM PIEVIENOJAMIES! Viss TURPINĀS!!!

Pirmd.28.10        304.        Skatuve 18.30-……         310

I,II un III izņem tērpus 02.11

.16.15-17.00        II, IIIM                               16.15-17.00     II, IIIZ

17.00-17.30        II                                          17.00-17.30        III    

17,30-19.15     -II,III/pāriet uz skatuvi/          17.30-18.30     X

                                                                        18.30-19.30     VII

 18.30-19.15    I /iesildās304., pāriet uz skatuvi 19.15- LĪDZ VAR IZTURĒT!

Otrd.29.10                   304.

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI

Trešd.30.10                             304.                             310.

MĒĢINA TĒRPOS/ daļējos bez blūzēm/ APAVOS, ZEĶĒS,FRIZŪRĀS-I,II, III

16.15-17.00                 II,III m                       16.15-17.00     II,IIIZ

17.00-17.30                 III                                17.00-17.30     II

17.30-18.30                 III, II                           17.30-18.30     IX

18.30-20.30                 I>>.>>                         18.30-19.30     VIII

Ceturtd. 31.10                         304.                             310.

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-19.00                 V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII

 Piektd.            01.11               304.

16.30-17.30                 O grupa/ jaunie

17.30-19.00                 VIII       

19.00-20.30                 IX+Daugava

 

Sestd.02.11                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš

Pl.12.00 izbrauc uz koncertu KAUGAROS-I, II, III –sk.D, K, E.Atpakaļ ap23.30, vecāki nodrošina sagaidīšanu!!!

Svētd.03.11     laikam ?BRĪVS!

 

INFORMĀCIJAI un IZPILDEI!

09.11 koncerta SKATUVES MĒĢINĀJUMI-/ obligāti/  06.11 no 16.00-18.30-laiki II,III, IV, I ,VI,VIIM- tiks norādīti atsevišķi, V+Rotaļa- 18.30, IX +Daugava-19.00

08.11 no 16.00-19.00- pa grupām/ laiki tiks norādīti/ 19.00-21.30 1.ģenerālmēģinājums TĒRPOS / sāks no II daļas/

09.11 pl.10.30- ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS-TĒRPOS / bez IX grupas/

KONCERTA sākums 18.00 / ierašanās laiki tiks norādīti/!!!

Savākt kopā
Grupu repertuārs - - далее

TUVĀKO KONCERTU  REPERTUĀRS/

 

22.10 LIMBAŽI  -V, VI, VII, II

I bloks*Fragmenti no uzveduma “ SALDUMU IMPERIJA”

            *MARMELĀDE                 VII

                *RAFAELLO                                      II

                *LEDENES                                          VI

                *SNIKERS                                           V

                *FINĀLS                                              visi

 

II bloks*Dejojam pa latviskam

            *ČIKS                                                                    VII

                *PAVASARA DZIESMIŅA                             VI

                *LABĀK ĻAUDIS DEJOSIM          V

                *RAIBIE CIMDI                                                II

                *Fragments no “ ROTAĻAS LĪDZ DEJAI”

                *TRĪS MĀSIŅAS                                VI, VII

                *MĀTE TEICA JANCĪTIM            V

*KARUSELIS                      V, VI, VII

 

            02.10 KAUGURI  -      I, II, III / deju kārtība nav noprecizēta/

I grupa- JAUTRĀS DZIRNAS

                *ES PAR BĒDU

`               *UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU 

*PAUNU KULE

*DZINU JUMI SĒTIŅĀ

II grupa*PĒRKONĪTIS

                *TRĪS RINĶĪŠUS DUNDURS

                ?*GARĀ MIZA

                ?*ČIMARU ČAMARU

III grupa *VISI VĒJI

                    *ĀBRAMA POLKA

                     *TRĪS RINĶĪŠUS

                   ?*GARĀ MIZA

                   ?*ČIMARU ČAMARU

 

04.11 DAILES TEĀTRIS

*JAUTRĀS DZIRNAS   I + Rotaļa

 

            09.11 VEF KP "Mēness savas zvaigznes skaita"

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES                      I, IIIM, VIM, VIII?M

*PĒRKONĪTIS                                    II

*PAVASARA DZIESMIŅA                             VII?

*ABAS MALAS                                  I+Mana  Rotaļa

*ES PAR BĒDU                                  I              / D.Gavares jaundeja/

*BIŠU STROPS                                   IX+Daugava

*JACI DRACI                                     V+Rotaļa

*TIRIBUMS                                                        IV

*UZ DĀLDERA                                  I

*VISI VĒJI                                                          III

 

30.11 KONGRESU NAMS 

*DRAISKAIS DANCIS                      II

*UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU  I

*BĒRNĪBAS ŠŪPOLES                    I, III, V,??

*SEN DZIRDĒJU                                               V

*ĶEKATĀ LĒKATĀ                                          VI, VII

*CIRCENĪTIM                                   I, +?

Savākt kopā

IEVĒRĪBAI VISIEM “ZELTA SIETINĀ” dalībniekiem!

Jaunais  deju gads SĀKSIES  ar 09.09 / sekot mājas lapā precīzām norādēm par mēģinājumu sākumiem.

/VISTICAMĀK- III grupai mēģinājumi būs pirmdienās, trešdienās ar sākumu 16.15!Lūdzu iekārtot citas nodarbības atbilstoši!LAI JAUKA, SAULAINA, DARBĪGA, SVĒTĪGA VASARA!

GRAFIKU projekts 2019/20. Deju gadam / VAR MAINĪTIES sakarā ar PEDAOGU sastāva maiņu!/

Pirmd.                         304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II,IIIM-klasika                       16.15-17.00     II, III Z- Treniņš

17.00-17.30                 II                                             17.00-17.30     III

17.30-18.30                 II,III                                        17.30-18.30     X

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Otrd.                            304                                                      211

 

16.00-17.30                 IV                               

17,30-19.00                 V

19.00-20.30                 VI

 

Trešd.                          304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II, IIIM                                   1615- 17.00     II, IIIZ
17.00-17.30                 III                                            17.00-17.30     II

17.30-18.30                 II, III                                       17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VIII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Cetrurtd.-                    304.                                                     310.

 

16.00-17.30                 IV                                            16.30-17.30     X

1730-19.00                  V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII

 

Piektd.                         304

16.30-17.30-                jaunie / kā izmēģinājuma variants līdz Jaungadam , tad iepludina kādās grupās/

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII

 

Sestd.                           304.

10.00-12.00                 Mazsietinš

12.00-15.00                 Deju mēģinājumi un iestudēšana

Svētd. 10.--=15.00    PĒC VAJADZĪBAS!

Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Egon! Mēs esam gatavi! 🏀 https://t.co/sqBp6O5oXH

Jau sestdien ciemosimies Jūrmalā. Tiekamies! https://t.co/yVfspDqe2q

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija