Sveiki, mīļie Sietiņbērni un vecāki!


Notice: Undefined index: category in /hwww/vhosts/tdazeltasietins.lv/httpdocs/coreFiles/modules/writings/views/writing.php on line 8

Jau pagājušas divas neparastas un saspringtas nedēļas, kopš mūsu piespiedu atpūtas. Kādu laiciņu jau tas bija labi, jo strādājuši bijām itin raženi un dūšīgi.  Bet nu jau kājas dīžājas, rokas vicinās un galva  “prasa dejisku prieku”.

Ātrāk neziņojām, jo , zinot , ka galvenā interese ir par šīgada Dziesmu un Deju svētkiem , bet ir tikai saruniņas, tenciņas un apspriešanas par šo tēmu, gaidām Galveno rīkotāju gala lēmumu un rīkojumus. Tādu pagaidām – NAV!

Mēs , skolotāji,  VISI esam sveiki , veseli un darboties griboši. Lūk, daži  uzdevumi un ierosmes:

  1. 1.VJIC mājas lapā I līdz VIII grupai var atkārtošanas nolūkā noskatīties visas Deju svētku dejiņas.
  2. 2.Skolotāja Elīna ir sagatavojusi  “grīdas” treniņa nodarbības no 0 līdz VII grupai/ var izmantot arī pārējās grupas/ , skat video sadaļā.
  3. 3.Skolotāja Inga ir sagatavojusi iemācāmo kombināciju jaunajai dejai II un III grupai,IV un V, VI grupām skat video sadaļā.
  4. 4.I grupa – atkārto “Laimes krekliņa” deju kombinācijas/ gan kopīgās, gan puišu/.
  5. 5.Visām grupām ieteicams iepazīties un apgūt / dejojot ar vecākiem un citiem ģimenes locekļiem/ latviešu etnogrāfiskās dejas, skat. www.dancukratuve.lv Vai youtube. 100 dejas Latvijai.Ieteicamākās- *Ak, tu žīds  *Plaukstiņpola *Rikavas plaukstiņpolka *Uz Liteni *Vēžu dancis *Sēņu polka *Pirkstiņš *Mugurdancis *Pērkonītis *Ragana “ Lāci, lāci. Jo vairāk apgūsi un izzināsi mūsu tautas folkloras bagātības , JO BAGĀTĀKS CILVĒKS BŪSI! LAI VEICAS!VESELĀ MIESĀ- VESELS DEJOTĀJS!

Jūsu skolotāji 

P.S. Sekojat ziņām! Drīzumā būs pieejams mūsu ansambļa 60. darba gadu jubilejas III koncerts “izSIJĀJU, izDEJOJU” 12. maijā Dailes teātrī ieraksts!

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

RT @visc_gov_lv: 🤸‍♀️Interešu izglītības aktivitātes atsāksies no 1. jūnija. 📝IESKATIES, kas jāņem vērā tās īstenojot. ✅Vairāk informāc…

Mums vajag vēlēties sev tikai Latviju, neko mazāk par Latviju! - K.Skalbe #tautastērpugājiens https://t.co/QTRDnLccMb

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija