Ziņojumu dēlis

2019./20.DEJU gada  24. nedēļa 24.02-01.03

 TIKAI 32 dienas līdz SKATEI!

IEVĒROT- skatuves mēģinājumi AR PAPILDINĀJUMIEM/ PAGAIDĀM/:

02.un 16. 03/ no 19.00/ , 06.03  no 16.00-22.00 ,19.03-10.00-13.30,20.03- no??, 22.03-18.00-22.00.VARBŪ VĒL!!!

Skolas brīvlaika nedēļā strādājam nometnes režīmā- katru dienu no rīta un pēcpusdienā, I un VIII tikai pēcpusdienā!

 

Pirmd.24.02        304.                                     310.

16.15.-17.00    II,III m                      16.15-17.00-   II,IIIZ

17.00-17.30     II                                 17.00-17.30     III   

17.30-  18.30   III,II                            17.30-18.30 – X

18.30-19.30     I                                   18.30-19.30     VII

                                                            19.30-22.00     I

 

Otrd.25.02                   304.    

16.00-17.30                 IV                               

17.30-19.00                 V

19.00-20.30                 VI

                       

Trešd.26.02                 304.                             310

VIII gr.IZŅEM TĒRPUS 01.03 koncertam

16.15-17.00                 II, III M          16.15-17.00     II, III Z

17.00-17.30                 II                     17.00-17.30     III

17.30-18.30                 II, III               17.30-18.30     VIII

18.30-19.30                 IZ+IXZ/ķebļi/18.30-19.30     Im+IXM/jostas/

                                                            19.30-21.00     I / pa sastāviem/

                                                           

Ceturtd. 27.02             304                              .310

16.00-17.30     IV                               16.30--17.30    X       

17.30-19.00     V                                 17.30-19.00     VI,

19.00-20.30     VII

 

 Piektd.28.02               304.                                        

16.30-17.30                 O grupa

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII/jābeidz ātrāk, ATSLĒDZ ŪDENI/

 

Sestd.29.02                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš

 

                                    12.00-15.00- I gr.JAUNA PROGRAMMA

/ nez vai būs ūdens, bet cik tad Statoils tālu?!....VAR BŪT AUKSTS??

 

 Svētd.01.03 JAU MARTS! TĀTAD- PAVASARIS!

 VIII KONCERTS SKONTO HALLĒ.PULCĒŠANĀS ap 12.30/ tiks noprecizēts!/

 

Savākt kopā
17.-23.februāris - - Read more

2019./20.DEJU gada  23. nedēļa 17.-23.02

 TIKAI 39 dienas līdz SKATEI!

IEVĒROT- skatuves mēģinājumi AR PAPILDINĀJUMIEM/ PAGAIDĀM/:

02.un 16. 03/ no 19.00/ , 1? 7.03?,19.03-10.00-13.30,20.03- no??, 22.03-18.00-22.00.VARBŪ VĒL!!!

Skolas brīvlaika nedēļā strādājam nometnes režīmā- katru dienu no rīta un pēcpusdienā, I un VIII tikai pēcpusdienā!

 

Pirmd.17.02        304.                         SKATUVE 16.00-22.00                     310.

16.30.-17.30    II,III Z                       16.00-16.30-   IV, V M/ čigānietes/

                                                            16.30-17.30     +II, IIIM /čigānietes/   

17.30-  18.30   X                                 17.30-18.30 – II, III

18.30-19.30     I / iesildās/                   18.30-19.30     VII

                                                            19.30-22.00     I

 

ŠAJĀ NEDĒĻĀ un arī turpmāk pamatā strādājam ar jaunām 25.04,10.05 UN 14.,15.06 koncertu  DEJĀM visās grupās!!!

Otrd.18.02                   304.    

16.00-17.30                 IV                               

17.30-19.00                 V

19.00-20.30                 VI

                       

Trešd.19.02                 304.                             310

16.15-17.00                 II, III M          16.15-17.00     II, III Z

17.00-17.30                 II                     17.00-17.30     III

17.30-18.30                 II, III               17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                       18.30-19.30     VIII

                                                            19.30-21.00     I / pa sastāviem/

                                                           

 

Ceturtd. 20.02             304                              .310

16.00-17.30     IV                               16.30--17.30    X       

17.30-19.00     V                                 17.30-19.00     VI,

19.00-20.30     VII

 

 Piektd.21.02               304.                                        

16.30-17.30                 O grupa

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII

 

Sestd.22.02                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš

                                    12.00-15.00- I gr.solo dejas

 

 Svētd.23.02                BRI’VS??BRĪVS!!BRĪVS…..

 

 

Savākt kopā
10.-16.februāris - - Read more

2019./20.DEJU gada  22. nedēļa 10.-16.02

ATKAL VIENA NEDĒĻA atdancota, atballēta un tikai 5 nedēļas palikušas līdz lielai “ sacīkšu” dienai! 

IEVĒROT- skatuves mēģinājumi AR PAPILDINĀJUMIEM/ PAGAIDĀM/: 10., 11., 12 .17. februāris ,02.un 16. marts no 19.00/

 

Pirmd.10.02        304.                         SKATUVE 16.00-19.30                     310.

16.00.-17.30    II >>>                                    <<<16.00-17.30-   III

17.30-  18.30   X                                 17.30-19.30 – I no 19.30-304.t

18.30-19.30     VII

 

Otrd.11.02                   304.Skatuve no 16.00-22.00  

304.T.grupas sakārto sastāvus un iesildās, pāriet uz skatuvu.IV gr.otrādi!            

17.00-17.30                 IV                    <<<<16.00-17.00        IV                   

16.30-17.00                 V>>>               17.00-18.00                 V

17.30-18.00                 VIII>>>         18.00-19.00                 VIII

18.30 -`19.00               VII>>>.           19.00-20.00                 VII

19.30-20.00                 VI>>.>            20.00-21.00                 VI

                       

Trešd.12.02                 304.                 SKATUVE 16.00-22.00         310

Lūgums  šajā mēģinājumā  piedalīties VISIEM PEDAGOGIEM, lai izlemtu turpmāko darbu virzienus!!! .

                                                            16.00-16.45     IV  /3 dejas/

17.00-18.00                 IX                    16.45-17.30     V   /3 dejas/

18.00-19.30                 VIII                 17.30-18.00     IV. V M+II, IIIM /2 dejas/

                                                            18.00-19.00     +II, IIIZ  /6dejas/

                                                            19.00-19.15     VIII     /2 dejas/

                                                            19.15-20.00     VI,VII /4 dejas/         

                                                            20.00-22.00     I           / daudz deju!/

 

Ceurtd. 13.02 304                              .310

16.00-17.30     IV                               16.30--17.30    X       

17.30-19.00     V                                 17.30-19.00     VI,

19.00-20.30     VII

 

 Piektd.14.02               304.                                        

16.30-17.30                 O grupa

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII

 

Sestd.15.02                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš

 Svētd.16.02                KRĀJAM SPĒKUS!APCERAM IESPĒJAS!

Savākt kopā
Grupu repertuārs - - Read more

TUVĀKO KONCERTU  REPERTUĀRS/

 

22.10 LIMBAŽI  -V, VI, VII, II

I bloks*Fragmenti no uzveduma “ SALDUMU IMPERIJA”

            *MARMELĀDE                 VII

                *RAFAELLO                                      II

                *LEDENES                                          VI

                *SNIKERS                                           V

                *FINĀLS                                              visi

 

II bloks*Dejojam pa latviskam

            *ČIKS                                                                    VII

                *PAVASARA DZIESMIŅA                             VI

                *LABĀK ĻAUDIS DEJOSIM          V

                *RAIBIE CIMDI                                                II

                *Fragments no “ ROTAĻAS LĪDZ DEJAI”

                *TRĪS MĀSIŅAS                                VI, VII

                *MĀTE TEICA JANCĪTIM            V

*KARUSELIS                      V, VI, VII

 

            02.10 KAUGURI  -      I, II, III / deju kārtība nav noprecizēta/

I grupa- JAUTRĀS DZIRNAS

                *ES PAR BĒDU

`               *UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU 

*PAUNU KULE

*DZINU JUMI SĒTIŅĀ

II grupa*PĒRKONĪTIS

                *TRĪS RINĶĪŠUS DUNDURS

                ?*GARĀ MIZA

                ?*ČIMARU ČAMARU

III grupa *VISI VĒJI

                    *ĀBRAMA POLKA

                     *TRĪS RINĶĪŠUS

                   ?*GARĀ MIZA

                   ?*ČIMARU ČAMARU

 

04.11 DAILES TEĀTRIS

*JAUTRĀS DZIRNAS   I + Rotaļa

 

            09.11 VEF KP "Mēness savas zvaigznes skaita"

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES                      I, IIIM, VIM, VIII?M

*PĒRKONĪTIS                                    II

*PAVASARA DZIESMIŅA                             VII?

*ABAS MALAS                                  I+Mana  Rotaļa

*ES PAR BĒDU                                  I              / D.Gavares jaundeja/

*BIŠU STROPS                                   IX+Daugava

*JACI DRACI                                     V+Rotaļa

*TIRIBUMS                                                        IV

*UZ DĀLDERA                                  I

*VISI VĒJI                                                          III

 

30.11 KONGRESU NAMS 

*DRAISKAIS DANCIS                      II

*UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU  I

*BĒRNĪBAS ŠŪPOLES                    I, III, V,??

*SEN DZIRDĒJU                                               V

*ĶEKATĀ LĒKATĀ                                          VI, VII

*CIRCENĪTIM                                   I, +?

Savākt kopā

IEVĒRĪBAI VISIEM “ZELTA SIETINĀ” dalībniekiem!

Jaunais  deju gads SĀKSIES  ar 09.09 / sekot mājas lapā precīzām norādēm par mēģinājumu sākumiem.

/VISTICAMĀK- III grupai mēģinājumi būs pirmdienās, trešdienās ar sākumu 16.15!Lūdzu iekārtot citas nodarbības atbilstoši!LAI JAUKA, SAULAINA, DARBĪGA, SVĒTĪGA VASARA!

GRAFIKU projekts 2019/20. Deju gadam / VAR MAINĪTIES sakarā ar PEDAOGU sastāva maiņu!/

Pirmd.                         304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II,IIIM-klasika                       16.15-17.00     II, III Z- Treniņš

17.00-17.30                 II                                             17.00-17.30     III

17.30-18.30                 II,III                                        17.30-18.30     X

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Otrd.                            304                                                      211

 

16.00-17.30                 IV                               

17,30-19.00                 V

19.00-20.30                 VI

 

Trešd.                          304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II, IIIM                                   1615- 17.00     II, IIIZ
17.00-17.30                 III                                            17.00-17.30     II

17.30-18.30                 II, III                                       17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VIII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Cetrurtd.-                    304.                                                     310.

 

16.00-17.30                 IV                                            16.30-17.30     X

1730-19.00                  V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII

 

Piektd.                         304

16.30-17.30-                jaunie / kā izmēģinājuma variants līdz Jaungadam , tad iepludina kādās grupās/

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII

 

Sestd.                           304.

10.00-12.00                 Mazsietinš

12.00-15.00                 Deju mēģinājumi un iestudēšana

Svētd. 10.--=15.00    PĒC VAJADZĪBAS!

Savākt kopā

SEPTEMBRIS

17.septembris    

OKTOBRIS

22.oktobris         Koncerts Limbažos

NOVEMBRIS

2.novembris  Koncerts Kauguros

9. novembris Koncerts "Mēness savas zvaigznes skaita" , VEF k/p

30. novembris "Es uzaugu dancodams", Kongresu nams, I, II, III, IV, VI, VII, IX

30.novembris "Pirmā sala jestrie danči", Tīnūžu k/n, V, VIII, IX

 

DECEMBRIS

8.decembris Jaunrades deju skate , Slampes k/n, I

15.decembris Dalība Baleta festivāla ietvaros, Hotel Radisson, II

JANVĀRIS

11.janvāris Jaunā gada kokteilis, Kuldīga k/n, I

18.janvāris Koncerts Beŗģu k/n "Ziema zeltu sijā"- I

19.janvāris Uzstāšanās Riga Cup 2020 ceremonijā, Skonto stadions VI

26.janvāris Uzstāšanās Riga Cup 2020 ceremonijā, Skonto stadions VII

FEBRUĀRIS

1.februāris Uzstāsānās VEF Senioru klubā, VEF ,VIII, VI?, VII?, IV?

2.februāris Ziemassvētku pasākums,VEF , viss ansamblis

9.februāris Uzstāšanās Riga Cup 2020 ceremonijā, Skonto stadions V

 

MARTS

1.marts Uzstāšanās Riga Cup 2020 ceremonijā, Skonto stadions VIII

23.-28.marts Deju svētku skates nedēļa

APRILIS

25.aprilis "Sadanco novadi", Kuldīga

MAIJS

1o.maijs Māmiņdienas koncerts.

JŪNIJS

14,jūnijs Koncerts  Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu cikls „AR SIRDI DEJĀ UN SVĒTKOS” , VEF k/p
Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Jauno deju gadu iesāksim ar krāšņu un krāsainu kokteili. Jau šo sestdien! https://t.co/Rd76N66VYJ

Egon! Mēs esam gatavi! 🏀 https://t.co/sqBp6O5oXH

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija