Ziņojumu dēlis
2023./24. DEJU gada 33. nedēļa 15.-21.04
Pagaidām BILDE visai žēlīga...Kaut kāds atslābums...
Vai pavasara nogurums?!SAŅEMAMIES...JĀIZTUR!
PRECIZĒJUMI;*
*25.04 ap 20.00 SKATE 45.v-sk-I, II, III, IV, V, VI, VII
*26.04 no 14.00-17.00 ŖIKŠUS”Gēnerālmēģinājums
No 18.00-21.00- Otrais ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS
*27.04 no 11.00-13.00-“RIKŠUS”caurlaide 16.00-Koncerts
*18.05 pl.18.00-‘TAUREŅI ATLIDOJUŠI”- VII. VIII, IX +?
*13.06 ROTAĻAS koncerts-I, II, III
Pirmd.15.04 304. 310. Kamerzāle
16.00-18.00-II, III 16.00-17.30-V 16.00-17.00- IV+IIM/ Jātnieciņi/
18.00-19.30 I 17.00-18.00- IV+VI/Jumis/
18.00-19.30 VI
19.30-21.00 I
Ģērbt.- II, III- 305.,307.,308., VI-6., IV-8., I-206.,207., V- 206.,207.
Otrd. 16.04 304.
16.00-17.30 V
17.30-18.30 VIII
18.30-19.00. VII- 1.sast.
19.00-19.45- visa grupa
19.45-20.30 VII+VI / sastāvs/
Ģērbt.-V-,307.,308., VIII-6, ,VII- 307.,308,
Trešd.17.04 304. 310.
16.00-17.30 IV 16.00-17.00- IV
17.30- 19.00 VI 17.00-18.00 VI+VII
19.00-19.30 VI/ Rikšus/ 18.00-19.00 IX
19.00.-20.15 VIII
Ģērbt. IV- 307.,308., VI- 206.,207., VII-6.,IX-8 , VIII-6.
Ceturt.18.04 304. 310.
MĒĢINA SKATES TĒRPOS- I, II, III, VII
16.00-18.00- II, III 16.30-17.30 VII/ skates sast./
18.00-20.30-I/ pa sastāviem/17.30-18.15-VIII+VII
18.15-19.00-IX
Ģērbt.II, III-305.,307.,308., , I- 206.,207.,., IX-6, VII-6., VIII-8.
Piektd.19.04 304. MĒĢINA SKATES TĒRPOS!
15.30-16.45 V 6.
16.45-18.30 IV 307.,308.
18.30-20.00 VI+VII/skates sast./ 8.T
Sestd. 20.04 10.00-12.00 MAZSIETIņŠ
KRĀJAM SPĒKUS SVĒTDIENAI!
Svētd.21.04 SAREŽĢĪTA LOĢISTIKA... MĒĢINAM SAPRAST UN IZPILDĪT:
16.00- 45.vsk. – Skates mēģis –VII, VI, V / svārki, apavi/ , tūlīt pēc MĒĢA dodas uz VEF KP – “RIKŠUS” mēģinājums ar MOMO un REŽISORU apm.- 21.00
16.30 45.vsk- I, II, III, IV-/ svārki, apavi/ , pēc MĒĢA dodas uz VEF KP mēģis apm.līdz 21.00 TELPAS TIKS NORĀDĪTAS!
Savākt kopā
2023./24. DEJU gada 32. nedēļa 08.- 14.04
PĒC VISU “RIKŠUS” koncerta un SKATES deju noskatīšanās JĀSECINA - darba VĒL ĻOTI DAUDZ! Ar to LŪDZU RĒĶINĀTIES,jo būs papildus mēģinājumi...
DAŽI JAUNUMI un PRECIZĒJUMI;
*21.04 -Skates mēģinājums 45.v-sk. Pl.16.30-18.00-
No 18.15- 21.00-skatuves mēģis VEF KP
*25.04 ?ap 18.00 SKATE 45.v-sk-I, II, III, IV, V, VI, VII
*26.04 no 13.00-17.00 ŖIKŠUS”Gēnerālmēģinājums
No 18.00-21.00- atsevišķas dejas- skatuve
*27.04 no 11.00-13.00-“RIKŠUS”caurlaide 16.00-Koncerts
*18.05 pl.18.00-‘TAUREŅI ATLIDOJUŠI”- VII. VIII, IX +?
*13.06 ROTAĻAS koncerts-I, II, III
Pirmd.08.04 304. 310.
16.00-18.00-II, III 16.00- 17.00 VI Riti, riti kamolīti satsāvs
16.45 -18.00 VI Ciguļu sastāvs
17.00- 18.00 VII tie, kas dejo Ciguļus ar VI kopā
18.00-19.30 I 18. 00.-19.30- IV/ 5.-9.sastv/(Meitas puišus apsūdzēja, Ačkups)
19.30-21.00 I
Ģērbt.- II, III- 305.,307.,308., VI-6., IV-8., I-206.,207.
Otrd. 09.04 304. skatuve
15.45-17.30 V>.>> 16.00-17.30-II, III
17.30-19.00 VI>>.>17.30-19.00 -IV
19.00-21.00 I>>.>>19.00-20.00 -VII
Mēģina uz skatuves pamīšus, IV un VI JUMI mēģina kopā/
Ģērbt.-II, III-305.,307.,308., V-6, IV-103.,104.-, VI-8, I- 307.,308, VII-105.
Trešd.10.04 304. 310.
MĒĢINA SKATES DEJAS pa sastāviem/ tiks pievienoti/
16.00-17.30 IV 16.00-17.00- IV
17.30- 19.00 VI 17.00-18.00 VI+VII
19.00-19.30 Ampeļi 18.00-19.00 IX
19.00.-20.15 VIII
Ģērbt. IV- 307.,308., VI- 206.,207., VII-6.,IX-8 , VIII-6.
Ceturt.11.04 304. 310.
MĒĢINA SKATES dejas pa sastāviem
16.00-18.00- II, III 16.00-17.30 II,III >
18.00-20.30-I/ pa sastāviem/17.30-18.15-VIII+VII
18.15-19.00-IX
Ģērbt.II, III-305.,307.,308., , I- 206.,207.,., IX-6, VII-8.
Piektd.12.04 304.
15.30-17.00 V 6.
17.00-18.00 VII (Ciguļi, Sitieniņi) 307.,308.
18.00-19.00 VII + VI (Ciguļi, Sitieniņi)
19.00-20.00 VI (Riti, riti, Garā pupa) 8.T
Sestd. 13.04 10.00-12.00 MAZSIETIņŠ
12.00- II, III
13.30- V
Svētd.14.04 VĒL viena BRĪVA SVĒTDIENA....
Savākt kopā2023./24.deju gada darba grafika PROJEKTS
Grupas – I / bij.II zili-dzeltena/, II, III / bij.III, IV rozi-lillā/, IV/ bij.V zaļa/, V / bij. VI balta/, VI / bij. VII oranža/, VII / bij.VIII- saņems dzelteno krāsu/, VIII/ bij.IX studija/, IX / jaunie/.
Pirmd. 304. 310.
16.00-17.00 II, IIIM 16.00-17.00 II, III Z
17.00-18.00 II, III 17.00-18.00-I M vai Z
18.00-19.30 I 18.00-20.30 I/dalās/
Otrd. 310.
16.00-17.30 V
17.30-18.30 VIII
18.30-20.00 VII
Trešd. 304. 310.
16.00-17.00 IV M 16.00-17.00 IV Z
17.00-18.00 IV 17.00-18.00 VI
18.00-19.30 VI 18.00-18.45 IX/ jaunie
18.45-20.15 VII
Ceturt. 304. 310.
16.00-17.00 II, III M 16.00-17.00 II, III, Z
17.00-18.15 II, III 17.00-18.00 VIII
18.15-20.15 I 18.00-19.00 IX/ jaunie/
Piektd. 304.
15.30-17.00 V
17.00-18.30 IV
18.30-20.00 VI
Sestd. 304.
10.00-12.00 Mazsietiņš / no oktobra/
12.00-16.00 Veterāni jubilejas koncertam
Pirmās tikšanās
04.09 pl.17.00 II, III, pl.18.00-I, 19.00 absolventi
05.09-PL.17.00-V,pl.18.00- VIII, pl.19.00-VII ,
06.09 – pl.17.00- IV, pl.18.00-VI
JAUNO UZŅEMŠANA 27.09 17.30
Savākt kopāSEPTEMBRIS
OKTOBRIS
NOVEMBRIS
11.novembris Koncerts -Zelta Sietiņš-I, II, IV, V, TDA Rotaļa, VPDK "Mana Rotaļa", VPDK | Rotaļa XO"|
19.novembris VPDK Daugava| jubilejas koncerts - V un ?
DECEMBRIS
16.decembris 18.oo- Koncerts "Sadancošana Berģos",Berģu k/n, I grupa
8.-18.decenbris Starptautisks deju festivāls Indijā.-II/III
JANVĀRIS
FEBRUĀRIS
25.februāris II jubilejas koncerts Man dancīšu nepietrūka
MARTS
31. marts Draugu koncerts
Starptautisks deju festivāls Bulgārijā.
APRILIS
Deju programma " Rikšus"
Starptautisks deju festivāks Turcijā.
MAIJS
Deju orogramma " No sētsvidus līdz bīnei"
JŪNIJS
JŪLIJS