Ziņojumu dēlis

14.-20.oktobris - - Lasīt vairāk

2019./20.DEJU gada 5. nedēļa 14.-20.10

Pavisam tuvu ČETRI  nozīmīgi koncerti:

22.10-Limbaži /II, V, VI, VII/, 02.11-Kauguri/I,II,III/,

04.11-Dailes teātris/I/, 09.11 VEF KP-I, II, III, IV, V, V, VII, IX.VISI- ar daudzām JAUNĀM DEJĀM!!UN vēl tik daudz darāmā!!!

 

Pirmd.14.10        304.                                                310

 

.16.15-17.00        II, IIIM                               16.15-17.00     II, IIIZ

17.00-17.30        II                                          17.00-17.30        III    

17,30-18.30     -II,III                                      17.30-18.30     X

 18.30-20.30    I >>>>                                     18.30-19.30     VII                 

 

Otrd.15.10

 

Izņem TĒRPUS  V, VI                                  304.

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI

 

Trešd.16.10                             304.                                                     310.

 

16.15-18.00                 II,III    /jauna deja sk.Ieva                 17.30-18.30     IX

18.30-20.30                 I>>.>>                                                 18.30-19.30     VIII

 

Ceturtd. 17.10                         304.                                                     310.

 

Izņem  TĒRPUS VII

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-19.00                 V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII/ V, VI, VII-tiek mēģinātas arī KOPDEJAS/

 

 Piektd.            18.10               304

 

16.30-17.30                 O grupa/ jaunie

17.30-19.00                 VIII       

19.00-20.30                 IX+Daugava/ jauna deja/ ?

 

Sestd.19.10                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš

 

12.15-13.30                 II, III gr- KAUGURU koncerta programma

13.30-15.30                 I

 

Svētd.20.10     BRĪVS, jo sācies brīvlaiks!

 

 

 

Savākt kopā
21.-27.oktobris - - Lasīt vairāk

5.nedēļa 21.-27.10 / VAR BŪT PRECIZĒJUMI/

 

Pirmd21.10                 304.                 Skatuve 10.00-13.00               310.

 

10.30-11.30                 III        10.00-12.00- Limbaži caurlaide TĒRPOS/II,V, VI, VII                                           12.00-13.00-II+III

13.00-14.30                 II

15.00-16.30                 IV                                                        16.30-17.30     X

16.30-18.00                 V                                                         17.30-18.30     IX

18.00-20.30                 I>>>>>>>>>>>>>>.                          18.30-19.30     VIII

 

Otrd.22.10                   skatuve 10.00-18.00

 

10.00-12.00                 II,III

12.00 IZBRAUC uz LIMBAŽIEM   II,V, VI, VII sk.D, M, J

12.30-14.30                 IV   sk.Inga

 

Trešd.23.10                 304.                

 

17.00-18.00-I,IV,V, VIIM- Zibsnī zvaigznes sk.D, Kr. El

18.00-20.30                 I

 

Ceturtd.24.10----------------------------------------------------

 

Piektd.25.10                304.t

 

16.30-17.30                 O GRUPA

17.30-18.30                 VIII

18.30-20.00                 IX+Daugava / no 19.15/

 

Sestd.26.10 un  Svētd.27.10- MĒĢINAM ATGŪT SPĒKUS NĀKAMAJIEM DARBIEM un UZVARĀM!

 

 

ZINĀŠANAI!!!

02.11 izbraukšana uz KAUGURIEM- I,II, III pl.12.30 ATPAKAĻ ap PUSNAKTI!

Dejojam deju svētku repertuāru/ CIK MĀCĒSIM/ un SAVAS DEJAS!!

 

SKATUVES MĒĢINĀJUMI  “GINTA KONCERTAM” -06.11 no 16.00-20.30/ pa grupām/

Caurlaide TĒRPOS 08.11 NO 16.00……21.00

 

ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS ARĪ 09.11 NO 10.00 apmēram~~~14.00

KONCERTS plkst.17.00 Lūdzu INTENSĪVI un GODPRĀTĪGI PĒRKAM BIĻETES!!!VIsām grupām jaunas dejas!

 

PĒC 09.11 bez atelpas GATAVOJAMIES 30.11- KONGRESU NAMS!Cita programma!VISIEM!

 

Savākt kopā
Grupu repertuārs - - Lasīt vairāk

TUVĀKO KONCERTU  REPERTUĀRS/

 

22.10 LIMBAŽI  -V, VI, VII, II

I bloks*Fragmenti no uzveduma “ SALDUMU IMPERIJA”

            *MARMELĀDE                 VII

                *RAFAELLO                                      II

                *LEDENES                                          VI

                *SNIKERS                                           V

                *FINĀLS                                              visi

 

II bloks*Dejojam pa latviskam

            *ČIKS                                                                    VII

                *PAVASARA DZIESMIŅA                             VI

                *LABĀK ĻAUDIS DEJOSIM          V

                *RAIBIE CIMDI                                                II

                *Fragments no “ ROTAĻAS LĪDZ DEJAI”

                *TRĪS MĀSIŅAS                                VI, VII

                *MĀTE TEICA JANCĪTIM            V

*KARUSELIS                      V, VI, VII

 

            02.10 KAUGURI  -      I, II, III / deju kārtība nav noprecizēta/

I grupa- JAUTRĀS DZIRNAS

                *ES PAR BĒDU

`               *UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU 

*PAUNU KULE

*DZINU JUMI SĒTIŅĀ

II grupa*PĒRKONĪTIS

                *TRĪS RINĶĪŠUS DUNDURS

                ?*GARĀ MIZA

                ?*ČIMARU ČAMARU

III grupa *VISI VĒJI

                    *ĀBRAMA POLKA

                     *TRĪS RINĶĪŠUS

                   ?*GARĀ MIZA

                   ?*ČIMARU ČAMARU

 

04.11 DAILES TEĀTRIS

*JAUTRĀS DZIRNAS   I + Rotaļa

 

            09.11 VEF KP "Mēness savas zvaigznes skaita"

*ZIBSNĪ ZVAIGZNES                      I, IIIM, VIM, VIII?M

*PĒRKONĪTIS                                    II

*PAVASARA DZIESMIŅA                             VII?

*ABAS MALAS                                  I+Mana  Rotaļa

*ES PAR BĒDU                                  I              / D.Gavares jaundeja/

*BIŠU STROPS                                   IX+Daugava

*JACI DRACI                                     V+Rotaļa

*TIRIBUMS                                                        IV

*UZ DĀLDERA                                  I

*VISI VĒJI                                                          III

 

30.11 KONGRESU NAMS 

*DRAISKAIS DANCIS                      II

*UZ DĀLDERA DANCI GRIEZU  I

*BĒRNĪBAS ŠŪPOLES                    I, III, V,??

*SEN DZIRDĒJU                                               V

*ĶEKATĀ LĒKATĀ                                          VI, VII

*CIRCENĪTIM                                   I, +?

Savākt kopā
7.-13.oktobris - - Lasīt vairāk

2019./20.DEJU gada 4. Nedēļa 07.-13.10

IZEJAM DAUDZO RUDENS KONCERTU FINIŠA TAISNĒ! Kā zināms skatuve tiek piešķirta MINIMĀLI!Tāpēc zimantojam –CIK SPĒJAM…tāpēc PAPILDUS MĒĢI pirmdien!SKATĪT… IEVĒROT…IAPILDĪT…

 

Pirmd.07.10       

304.                                                  Skatuve 16.00-19.30                                        310.

.                                                      16,00-16.30     VI/pavasara dz/

16.30-17.15        VI                       16,30-17.15     -II,III/ Pērkonītis , Vēji/

 17.15-18.30    II,III/sk.J/                                          

                                                       17.15-18.00-I,IV, V, VIIM/Zvaigznes/                 17.30-18.30-X

18.30-19.30        VII                        18.00-19.30- I / savas dejas/+Dzirnas           

19.30-20.30        I                    19.30-20.00     V+Rotaļa/ Jaci draci/

                                                                         

Otrd.08.10                               304.

 

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI

19.00- 21.30  I grupa-skatuve

 

Trešd.09.10                             304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II,III M                                   16.15-17.00     II,IIIZ

17.00-17.30                 III                                            17.00-17.30     II

17.30-18.30                 II,III                                        17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VIII

                                                                                    19.30-20.30     I          

Ceturtd. 10.10                         304.                                                     310.

 

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-20.00                 V, VI, VII- LIMBAŽU koncerta CAURLAIDE  

                                        

 Piektd.            11.10               304

16.30-17.30                 O grupa/ jaunie

17.30-19.00                 VIII       

19.00-20.30                 IX+Daugava/ jauna deja/ ?

      

Sestd.12.10                

1000.-12.00     Mazsietiņš

12.15-15.00    II, III gr- KAUGURU koncerta programma

 

Svētd.13.10     TĀDS SKAISTS DATUMS!CERAMS BŪS ARĪ SKAISTA DIENA!

                        BAUDĪSIM!

 

 

Savākt kopā
30.septembris- 6.oktobris - - Lasīt vairāk

2019./20.DEJU gada 3. Nedēļa 30.09-06.10

*22.10 Draudzības koncerts Limbažos- V, VI, VII

*02.11 Draudzības koncerts Kauguros- I, II

*04.11 Dailes teātris  koncerts “Deju zelta graudi”-I

*09.11 “ VEF KP “ Mēness savas zvaigznes skaita”

*30.11 Kongresu nams – Rīgas bērnu deju  kolektīvi

*30.11 Draudzības koncerts Tīnūžos

*11.01- Kuldīgas deju-tusiņš-I, II

*02.02- Jaungada ball ar Cēsu “Randiņu”-viss Ansamblis

*23.-29.03 Rebublikāniskais Deju svētku atlases konkurs

*25.04 –Kuldīga –Tradicionālie Novadu svētki

*10.05- VEF –Pavasara Deju svētki

*14.06-VEF-“Dejā ar sirdi utt…” DIŽKONCERTS

*VI beigas-VII sākums DEJU SVĒTKI

Pirmd.30.09                            304.                                                     310.

16.15-17.00                 II,IIIM                                    16.15-17.00     II, III Z

 17.00-18.30                II,III                                        17.00-17.30     III

18.30-19.30                 I                                               17.30-18.30     X

                                                                                    18.30-19.30     VII

                                                                                    19.30-21.00     I 

Otrd.01.10                               304.

16.00-17.30                 IV                   

17,30-19.00                 V        

19.00 -20.30                VI

 

Trešd.02.10                             304.                                                     310.

16.15-17.00                 II,III M                                   16.15-17.00     II,IIIZ

17.00-17.30                 III                                            17.00-17.30     II

17.30-18.30                 II,III                                        17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VIII

                                                                                    19.30-20.30     I          

Ceturtd. 03.10                         304.                                                     310.

16.00-17.30                 IV                                           16.30-17.30     X

17.30-18.30                 V                                             17.30-18.30     VI

18.30-19.15                 V, VI, VIIM                            18.30-19.00     VZ

19.15-20.30                 VII visa 

 

Piektd.04.10               304

16.30-17.30                 O grupa/ jaunie

17.30-19.00                 VIII       

19.00-20.30                 IX+Daugava/ jauna deja/      

 

Sestd.05.10                  pl.10.-12.00 Mazsietiņš 

12.15-15.00    I grupa!Ir TIKAI  1mēnesis līdz Dailei un 5 nedēļas līdz 09.11, kad jāizdejo  2 pilnīgi jaunas drejas.JĀSASPRINGST, JAUNIEŠI!

 

Svētd.06.10- BRĪVSOLĪ DRAUGI!Skrienam! Peldam! Mīlējam!/protams DEJU/

Savākt kopā
JAUNĀ SEZONA -projekts - - Lasīt vairāk

IEVĒRĪBAI VISIEM “ZELTA SIETINĀ” dalībniekiem!

Jaunais  deju gads SĀKSIES  ar 09.09 / sekot mājas lapā precīzām norādēm par mēģinājumu sākumiem.

/VISTICAMĀK- III grupai mēģinājumi būs pirmdienās, trešdienās ar sākumu 16.15!Lūdzu iekārtot citas nodarbības atbilstoši!LAI JAUKA, SAULAINA, DARBĪGA, SVĒTĪGA VASARA!

GRAFIKU projekts 2019/20. Deju gadam / VAR MAINĪTIES sakarā ar PEDAOGU sastāva maiņu!/

Pirmd.                         304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II,IIIM-klasika                       16.15-17.00     II, III Z- Treniņš

17.00-17.30                 II                                             17.00-17.30     III

17.30-18.30                 II,III                                        17.30-18.30     X

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Otrd.                            304                                                      211

 

16.00-17.30                 IV                               

17,30-19.00                 V

19.00-20.30                 VI

 

Trešd.                          304.                                                     310.

 

16.15-17.00                 II, IIIM                                   1615- 17.00     II, IIIZ
17.00-17.30                 III                                            17.00-17.30     II

17.30-18.30                 II, III                                       17.30-18.30     IX

18.30-19.30                 I                                               18.30-19.30     VIII

                                                                                    19.30-21.00     I

 

Cetrurtd.-                    304.                                                     310.

 

16.00-17.30                 IV                                            16.30-17.30     X

1730-19.00                  V                                             17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 VII

 

Piektd.                         304

16.30-17.30-                jaunie / kā izmēģinājuma variants līdz Jaungadam , tad iepludina kādās grupās/

17.30-18.30                 IX

18.30-20.00                 VIII

 

Sestd.                           304.

10.00-12.00                 Mazsietinš

12.00-15.00                 Deju mēģinājumi un iestudēšana

Svētd. 10.--=15.00    PĒC VAJADZĪBAS!

Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Šajā saulainajā sestdienā pirmo reizi piedalāmies @tdaRotala futbola kausā. Uzspēlēsim? ⚽️Jīhā!!! https://t.co/zAa531Buw4

Tiekamies jau rīt @Dailesteatris ! https://t.co/jt0R5BECO5

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija